Chrup Flipsy z bajkową tv

mały flips

logoBlog

 

 Chrup Flipsy z bajkową.tv

Chyba wszyscy rodzice pamiętają smak chrupek kukurydzianych z dzieciństwa. Popularne Flipsy są takie same jak kiedyś. Uśmiechnięty królik na czerwonym opakowaniu jest rozpoznawalny i dobrze się kojarzy. Nie ma się czemu dziwić, że tak jest. Chrupki kukurydziane to smaczna, zdrowa i niedroga przekąska, którą można podawać dzieciom już od wczesnych miesięcy życia. W zależności od wielkości paczki jej cena wacha się w granicach dwóch- trzech złotych. Można je chrupać same, ale znakomicie smakują też jako dodatek do jogurtu albo owoców. Pamiętajmy, że produkty zbożowe, do których należy kukurydza, to jedne z podstawowych pokarmów w żywieniu człowieka.

Flips chrupki
Flipsy od lat smakują tak samo i reprezentuje je ten sam królik. Jest jednak coś, co się zmieniło. Teraz kupując chrupki Flips Ty i Twoje dzieciaki możecie oglądać jeszcze więcej bajek na www.bajkowa.tv za darmo.

Na każdym opakowaniu znajduje się kod umożliwiający dostęp do filmów w zakładce FLIPS. Promocja trwa!

W składzie chrupek kukurydzianych znajdziemy mąkę, bądź grys kukurydziany, wodę i sól.

chrupki-kukurydziane-garsc-5g

Masa ta zostaje wtłoczona do cylindrów pod ciśnieniem. W wyniku tego procesu zwanego ekstruzją, objętość kukurydzianej masy zwiększa się i powstają chrupki. Produkt nie zawiera konserwantów i jest bezglutenowy, dlatego może być spożywany przez osoby z celiakią. Ponadto nie ma dodatku cukru, który w dzisiejszych czasach dodawany jest niemalże wszędzie. Kukurydza sama w sobie jest zbożem słodkim, tak więc chrupki są wysokokaloryczne. Dlatego dostarczają nam i dzieciakom potrzebnej energii. Na uwagę zasługuje też fakt, że technologia produkcji chrupek eliminuje wytwarzanie groźnego związku – akrylamidu, powstającego podczas obróbki termicznej żywności.

11750663_1676881239208099_5126252264034679452_nFlipsy są bardzo wygodne w przechowywaniu i transporcie.

Są również od razu gotowe do spożycia. A jak doskonale wiedzą wszyscy rodzice, czasami jest to niezbędne.

Szybko podana przekąska może nieraz uchronić przed wybuchem dziecięcej złości, albo zwyczajnie zaspokoić pierwszy głód.

Niezastąpione w sytuacjach tak zwanych awaryjnych. Bez gotowania, brudzenia i zmywania. Bez używania sztućców i bez ceregieli.
Poza wszystkim chrupki szybko rozpuszczają się w buzi, są miękkie, a co za tym idzie bezpieczne, nawet dla tych, których zęby jeszcze się wyżynają. Nadają się również dla tych, którzy już stracili uzębienie.
Można powiedzieć, że Flipsy, to niezbędnik, który wrzucamy do wózka przy okazji każdego spaceru z dziećmi. Dostępne są również w wersjach smakowych- nieco bardziej kalorycznych- orzechowych, toffi czy czekoladowych, a nawet truskawkowych. Są znakomitą alternatywą dla chipsów ziemniaczanych, o których szkodliwości wspominać nie trzeba.
Podsumowując – Zapraszamy z Flipsami na kanapy, przed monitory.

Oglądajcie filmy na www.bajkowa.tv i chrupcie chrupiące chrupki ile wlezie…

1 comment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *