Lubisz grać w gry ?

artykuł sponsorowany

Lubisz grać w gry?
Lubisz grać w gry? Twoje dzieci też to lubią. Mamy dla Was propozycję. Strona poki.pl to nieprzebrana ilość dostępnych online gier wszelkiej kategorii. Przejrzyście rozmieszczone, uporządkowane, posegregowane tak, aby łatwo odnaleźć to, co nas interesuje. Są tam gry dla dziewczynek, zręcznościowe, wyścigowe, filmowe, przygodowe, sportowe, czy logiczne, ale też wiele innych. To samo dotyczy przedziału wiekowego. Znajdziemy tu zarówno gry dla maluszków, starszaków, nastolatków, jak i takie, które pochłoną nas- dorosłych bez reszty.

Ilustracja 1
Weźmy na przykład kategorię-  Gry w głowie się nie mieści Mamy tu siedem wariantów zabawy. Począwszy od super prostych kolorowanek, poprzez trochę bardziej skomplikowane puzzle, czy klocki ćwiczące spostrzegawczość i szybkość a skończywszy na poszukiwaniu ukrytych na obrazkach liter- zadanie iście edukacyjne.

W głowie sie_ nie mies´ci 1

Każda z siedmiu odsłon gry w głowie się nie mieści dotyczy bohaterów Disneyowskiej bajki Pixar, która wchodzi do kin z początkiem wakacji.
Nie zdążyłam przejrzeć nawet jednej czwartej wszystkich gier na stronie (Tak, jest ich naprawdę dużo- jest w czym wybierać.). Są gry o śwince Peppie, o Barbie, o Autach. Są też gry strategiczne, które uwielbiam albo kategoria kulki, gdzie można wybrać spośród wielu propozycji. Jest przebieranie księżniczek, malowanie paznokci a nawet wiele wariantów piłki nożnej.

W głowie sie_ nie mies´ci 2
Wszystkie gry łączy zdecydowanie pozytywna szata graficzna i lubiane przez dzieci jasne, ciepłe kolory jak również wyraziste, ładne rysunki. Gier jest naprawdę bez liku i na każdą okazję. Znajdzie się tu coś zarówno na długą podróż samochodem czy autobusem, na wakacje, na złą pogodę jak i po prostu na zwyczajną nudę. Prosta wyszukiwarka z łatwością odnajdzie frazę, czy grę, której szukamy.
Korzystanie z gier jest całkowicie bezpłatne. Żeby to było możliwe, wcześniej wyświetlają się reklamy. Strona  jest naprawdę przyjemna i przejrzysta. Łatwo się z niej korzysta i jest prosta w obsłudze. Mimo, że niektóre instrukcje do gier podane są w języku angielskim, to w większości przypadków cel i sposób gry są intuicyjne i nie przysparzają absolutnie żadnych trudności.
Udanej zabawy!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *