Nowy serial Anatol – przewodnik dla rodziców

anatol

Twoje dziecko kocha Anatola, a Ty nic o nim nie wiesz !

Spokojnie oto mała ściągawka dla Ciebie. Poznaj Anatola .

Jak widzisz Anatol jest sympatyczną myszką. Mieszka w Paryżu wraz ze swoją  żoną i gromadką potomstwa,  bardzo kocha swoje dzieci, troszczy się o nie i wychowuje.

Oto Anatol:

 

1

Oraz jego gromadka dzieci :

2

Poznaj  też, jego przyjaciela Gastona, którego też z pewnością znają już wszystkie dzieci.

3

W dziesięciu odcinkach razem z Anatolem przeżywamy jego francuskie przygody.  Zwiedzamy wspólnie wytwórnię serów, poznajemy kanały Paryża i możemy przekonać się, że przyjaźń, wiara, odpowiednia motywacja i wspólne działanie zawsze przyniosą szczęśliwe zakończenie każdej opresji. To ważne informacje dla naszych dzieci!

Anatol jest bardzo spostrzegawczy i  pomysłowy, nasze maluszki przekonają się jak zakończy się jego spotkanie z Karolem- czarnym kotem  i  czy wytwórca francuskich serów, pan Duval doceni  jego spostrzegawczość. Sprawdzą również czy dzieci Anatola mają szansę by poznać smak francuskich serów. To bogate odniesienie do kuchni francuskiej pozwoli już najmłodszym poszerzać smakowe horyzonty:)

Jak skończy się przygoda w kanałach Paryża ? Kto pomoże uratować trójkę jego dzieci? Kto to jest czarodziejski Podarkodaj? Na całym świecie dzieci kochają Anatola! Twoje tez pokocha:)

Ta francuska bajeczka, bardzo sympatyczna i ciepła, przeznaczona  jest dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym, nie ma w niej przemocy, krzyku, chaosu, agresji. Przekazy są bardzo czytelne, a oglądając każdy odcinek dziecko przyswaja sobie pozytywne wartości, takie jak prawdomówność, uczciwość, grzeczność, odwaga i  przyjaźń.

Twoje dziecko przekona się , że nie warto oszukiwać, żartować sobie z innych oraz skarżyć.

Podobno dzieci we Francji są najgrzeczniejsze. To zasługa także odpowiednich treści przekazywanych w bajkach juz od najmłodszych lat. Obejrzyjcie więc razem perypetie sympatycznej mysiej rodzinki.

 

Bajkowa t.v. zaprasza na wspaniałą przygodę Anatola

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *