Przewodnik po świecie Hutosi

Rodzicu, nie może być tak, że nie znasz bohaterów ulubionego serialu animowanego swojego dziecka!

Form spędzania czasu jest coraz więcej. Od smartfonów do tabletów, po setki kanałów i tysiące ofert wideo w telewizji… Dla rodziców jednak ilość nowych treści nie będąc „na bieżąco” z każdym odcinkiem może wydać się nielada problemem, szczególnie gdy Maluch barwnie i z przejęciem opowiada o swoich ulubionych postaciach. Na szczęście Bajkowa.tv pomyślała, o wszystkim i przygotowała specjalnie dla Ciebie Przewodnik po świecie Hutosi. Z nami poznasz głównych bohaterów tych wspaniałych  i edukacyjnych opowieści. 

 Hutosie to nowy program realizowany szczególnie dla przedszkolaków o przygodach grupki kolorowych przyjaciół: Moya,  Nado, Ara  i Joa. Używają oni swojego latającego domu, w kształcie pnia drzewa, do podróży w różne nieznane im dotąd miejsca. Odwiedzają unikalne kultury, dziwne cywilizacje i różne środowiska naturalne. Głównym celem tego programu jest pomóc dzieciom zrozumieć, że  najważniejsze jest to, by żyć w harmonii z rówieśnikami i spędzać z nimi miło czas dobrze się bawiąc.

shot_052

Główni bohaterowie:

mzm.ocfiepra

Ara przypomina tygryska ze względu na żółte wdzianko, które pokryte  jest ciemniejszymi pomarańczowymi pasami. Jest bardzo inteligentna. Zawsze mówi „Wiem wszystko!”

mzl.cvknbzqj

Joa to bardzo pozytywny charakter i uosobienie miłości. Ubrana zawsze na różowo.

mzm.mttqjumm

Moya jest bardzo ciekawy i spragniony przygód. Uwielbia ryzykować. Jest najstarszy ze wszystkich Hutosi. Zawsze kiedy mówi: „Po prostu uwierz mi, Moya!” wszelkie zmartwienia i problemu znikają!

mzl.fonsquim

Przedstawiamy Nado. To najsłodsza i najmłodsza postać serialu. Kocha wszystkie Hutosie i zawsze chce im dorównać mówiąc: „Ja też! Ja też!”.

71PktW86MYL

Ostatnim Hutosiem jest Siro to mała słodka maruda. Z początku unika innych Hutosi i jest nieco nieufny, jednak później szybko się z nimi zaprzyjaźnia.

Przygody sympatycznych Hutosi możesz znaleźć na : tutaj

Pokaż dziecku kolorowy świat bajek bez przemocy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *